Braveran opinie

Jak przedłużyć stosunek

Mężczyźni będąc w swoim gronie bardzo często rozmawiają na tematy seksualne. Wprost uwielbiają się chwalić swoimi podbojami miłosnymi, ale również i tym, który z nich ma dłuższego penisa, czy jak długo potrafią się kochać czy chociażby ile razy potrafią doprowadzić swoją partnerkę do szczytowania podczas jednego stosunku. Te i wiele, wiele innych tematów mężczyźni potrafią „fantazjować”. Tak – fantazjować, bo żaden z nich nie przyzna się do jakiegokolwiek problemu natury seksualnej, a tych nie brakuje.

problemy-z-potencja_1Najczęstszym problemem jest długość stosunku. Oczywiście nikt w męskim gronie się do tego nie przyzna, ale fakty są takie, że większa część kobiet jest niezadowolona z długości trwania stosunku. Panie twierdzą wręcz, że jeszcze dobrze się nie wczują w sytuację, a partner jest już po… Tego typu zabawa je nie satysfakcjonuje.

Problemy z przedwczesnym wytryskiem ma bardzo wielu mężczyzn, jednak niewielu cokolwiek z tym robi, a jeszcze mniejsza część się do tego nie przyznaje, zachowując się tak, jakby problemu w ogóle nie było. Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele, najważniejsze to ich NIE LEKCEWAŻYĆ! Nie każdy ma ochotę wybrać się do specjalisty z tym wstydliwym problemem, ale jest mnóstwo innych rozwiązań, mniej krępujących.

Jak przedłużyć stosunek?

CC_CTA_3Przedłużyć stosunek można na kilka sposobów. Jednym z nich są ćwiczenia, które jednym pomagają innym niekoniecznie, ale warto spróbować. Innym sposobem jest rozmowa. Kiedy czujesz, ze zbliża się punkt kulminacyjny zacznij rozmawiać na temat, który pozwoli Cię na chwilę odciągnąć od myśli zakończenia przyjemności. Nie jest to może zbyt romantyczny sposób, ale niektórym pomaga. Kolejną możliwością jest częsta zmiana tempa współżycia. Warto czasami zatrzymać się na chwilkę i zająć się całowaniem czy innymi pieszczotami partnerki, aby po chwili znów przyspieszyć, dzięki czemu czas trwania stosunku znacznie wydłuży się.

Wszystkie wymienione wyżej sposoby są godne uwagi. Jednak jak dowodzą badania najlepszym rozwiązaniem na opóźnienie wytrysku są tabletki Climax Control.

Climax Control – co to takiego?

ClimaxcontrolTabletki Climax Control to niezawodny sposób na doprowadzenie partnerki do szaleństwa. Dzięki produktowi masz szansę wydłużyć czas trwania stosunku nawet o 30 dodatkowych minut. To sprawdzony sposób na ten wstydliwy problem. unikalna formuła, dzięki której został stworzony Climax Control pozwala na bezpieczną kurację, która nie wywołuje skutków ubocznych. W składzie preparatu znajdzie tylko i wyłącznie naturalne składniki, co sprawia, że Climax Control jest w 100% bezpieczny dla zdrowia i życia zażywających go mężczyzn.

Ponadto dzięki tym tabletkom masz możliwość pełnego kontrolowania wytrysku. Dla wielu mężczyzn jest to bardzo dobry argument, ponieważ od momentu stosowania produktu, nie trzeba martwić się o tempo współżycia. Dodatkowo dzięki kuracji z Climax Control zyskujesz pełny wzwód przez cały czas trwania zbliżenia. Nawet po wytrysku będziesz w stanie kontynuować seksualne igraszki i dasz swojej partnerce tyle przyjemności, ile tylko będzie chciała.

Pierwsze efekty zauważalne są już po 4 dniach kuracji z produktem. Natomiast chcąc otrzymać zaskakujące rezultaty, wystarczy stosować Climax Control regularnie przez co najmniej dwa miesiące. Dzięki takiemu zabiegowi wydłużysz czas trwania stosunku o nawet 30 minut!

Jeżeli chcesz odmienić swoje życie seksualne, nie wahaj się ani minuty dłużej! Wejdź na stronę producenta, gdzie czekają na Ciebie specjalnie przygotowane pakiety promocyjne, z których naprawdę warto skorzystać!

Climax Control to najskuteczniejszy produkt na opóźnienie wytrysku na rynku!

Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Nie czekaj zamów już dziś!

najtaniej ze strony producenta www.climaxcontrol.pl

/-->